0
منو دسترسی
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت کی اف سی حلال ایرانیان

سایت کی اف سی حلال ایرانیان مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان ایرانی ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سایت و راحتی کاربران قوانینی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید.    جهت مشاهده آخرین قوانین ً این قوانین به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. لذا لطفا در صفحه اصلی kfchalal.net به قسمت قوانین و مقررات مراجعه کنید .

kfchalal.net تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد

  • استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت کاربر حذف خواهد شد. حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. 
  •  هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
  • هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، رستوران مختار است سفارش شما را رد نماید. 
  • این سایت نماینده ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و رستورانهای فروش غذا در سراسر ایران است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا و نحوه ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده ی رستوران مورد نظر می باشد و هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال غذا به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد. 
  •  افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی ، حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد.
  •  آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال ، مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود. 

در سایت کی اف سی حلال  تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت ها واداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش هلی سایت  خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود. ، های سایت کی اف سی
امیدست با به کارگیری این قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید. 

0%

سبد خرید